website maken website ontwerp




AVIAT Sint-Truiden Wandelclub

Mail Adriaan
Mail Christiane
Mail Christiane
Mail Christiane




WEBMASTER: Tony Speelmans   mail:  webmaster@aviatsinttruiden.be

                                                                         tony@aviatsinttruiden.be               

Noens Theo


Sleeweg 15  3800 Groot-Gelmen


gsm:  +32 (0)474/692383

mail:  theo@aviatsinttruiden.be

          

Wandelclub AVIAT vzw

Kledijverantwoordelijke:  Hilda Debock en Maria Schiffeleers  mail: kledij@aviatsinttruiden.be

Parcourverantwoordelijke:  Meys Jozef  gsm: 0493/133937 mail: parcour@aviatsinttruiden.be        

Home

Raad van Bestuur Wandelclub AVIAT vzw  


bestuur@aviatsinttruiden.be

INFOBLAD: AVIAT SINT-TRUIDEN

                 is een uitgave voor leden van Wandelclub AVIAT / Verschijnt driemaandelijks


Redactie: Jos Timmermans     Medewerker: Hilda Debock                              

Verantwoordelijke uitgever:  L.van Pouckestraat 18 3806 Velm (Sint-Truiden)

Rekeningnummer AVIAT: CENTEA BE60 850-8452652-70 BIC: SPAABE22  

  

Website: www.aviatsinttruiden.be

GSM AVIAT Bestuur: 0499/088076

ONDERVOORZITTER               

VOORZITTER             

BESTUURSLEDEN


In 't Groen Adriaan     Rue de Hannut 38   4219 Ambresin

                                                                               gsm: 0477/530940  mail: adriaan@aviatsinttruiden.be            

Sevens Christiane      Kerkstraat 60  3400 Landen    

                                                                        gsm: 0494/854336  mail: christiane@aviatsinttruiden.be

Meys Jozef                      Jufferstraat 17        3806 Velm (Sint-Truiden)

                                                                                      gsm: 0493/133937  mail: jozef@aviatsinttruiden.be

Debock Linda                L.van Pouckestraat 18  3806 Velm (Sint-Truiden)

                                                                                   gsm: 0472/736907  mail: linda@aviatsinttruiden.be

Timmermans Jos


Kastanjelaan 2  3570 Alken


tel   :  +32 (0)11/313463

gsm:  +32 (0)495/203463

mail:  voorzitter@aviatsinttruiden.be

           jos@aviatsinttruiden.be

SECRETARIS            

Debock Hilda


L.van Pouckestraat 18  3806 Velm (Sint-Truiden)


tel:  +32 (0)11/687889

gsm:  +32 (0)499/088076

mail:  secretariaat@aviatsinttruiden.be

           hilda@aviatsinttruiden.be