website maken website ontwerp


AVIAT Sint-Truiden Wandelclub


Mail Adriaan
Mail Christiane
Mail Christiane





Webmaster: Tony Speelmans   mail:  webmaster@aviatsinttruiden.be

Noens Theo


Tongerse steenweg 162 B 3800 Sint-Truiden


gsm:  +32(0)474/692383

mail:  theo@aviatsinttruiden.be

          

Wandelclub AVIAT vzw

Kledij:  mail:  secretariaat@aviatsinttruiden.be

Home

Bestuur Wandelclub AVIAT vzw  


bestuur@aviatsinttruiden.be

INFOBLAD: 't Wandeltrudootje

                 is een uitgave voor leden van Wandelclub AVIAT / Verschijnt driemaandelijks


 Mail redactie: redactie@aviatsinttruiden.be

Rekeningnummer AVIAT:  BE60 8508 4526 5270 BIC: NICABEBB


GSM AVIAT Bestuur: +32(0)472/736907


Website: www.aviatsinttruiden.be


  

Ondervoorzitter             

Voorzitter               

Bestuursleden


In 't Groen Adriaan     (P.R. - Promotie     Rue de Hannut 38   4219 Ambresin

                                                                                      gsm: +32(0)494 369 503  mail: adriaan@aviatsinttruiden.be 


Patrick Robijns  (P.R. - Promotie)                 Schoorbroekstraat 92   3806 Sint-Truiden

                                                                              gsm: +32(0)476 683 444  mail: patrick@aviatsinttruiden.be


Claudia Borgers  (Leden Administratie  Schoorbroekstraat 92   3806 Sint-Truiden

                                                                              gsm: +32(0)476 499 197  mail: claudia@aviatsinttruiden.be


Meys Jozef  (Parcoursmeester)                    Jufferstraat 17        3806 Sint-Truiden

                                                                                            gsm: +32(0)493 133 937  mail: parcour@aviatsinttruiden.be

  

Timmermans Jos


Kastanjelaan 2  3570 Alken


gsm:  +32(0)495/203463

mail:  voorzitter@aviatsinttruiden.be

           

Secretaris               

Debock Linda


L.Van Pouckestraat 20  3806 Sint-Truiden


gsm:  +32(0)472/736907

mail:  secretariaat@aviatsinttruiden.be

           

Penningmeester            

Vanroye Ingrid


Oudekerkstraat 21  3806 Sint-Truiden


gsm: +32(0)476/341582

mail:  penningmeester@aviatsinttruiden.be