website maken website ontwerp






AVIAT Sint-Truiden Wandelclub

Mail Adriaan
Mail Christiane
Mail Christiane




Webmaster: Tony Speelmans   webmaster@aviatsinttruiden.be

                                                                                 tony@aviatsinttruiden.be                  

Noens Theo


Sleeweg 15  3800 Groot-Gelmen


GSM:  +32 (0)474/692383

mail:  theo@aviatsinttruiden.be

          

Wandelclub AVIAT vzw

Ruijmen Patricia


Begaardenbosstraat 45 3800 Sint-Truiden


GSM:   +32 (0)485/022803

mail:  penningmeester@aviatsinttruiden.be

           patricia@aviatsinttruiden.be             

Kledijverantwoordelijke:  Christiane Sevens  kledij@aviatsinttruiden.be

Parcourverantwoordelijke:  Meys Jozef  parcour@aviatsinttruiden.be       

Home

Raad van Bestuur Wandelclub AVIAT vzw  


bestuur@aviatsinttruiden.be

INFOBLAD: AVIAT SINT-TRUIDEN

                 is een uitgave voor leden van Wandelclub AVIAT / Verschijnt driemaandelijks


Redactie: Jos Timmermans              

Medewerker: Hilda Debock                              


Verantwoordelijke uitgever:  L.van Pouckestraat 18 3800 Sint-Truiden

Rekeningnummer AVIAT: CENTEA BE60 850-8452652-70 BIC: SPAABE22  

  

Website: www.aviatsinttruiden.be

GSM AVIAT Bestuur: 0499/088076

ONDERVOORZITTER           

VOORZITTER                

PENNINGMEESTER

BESTUURSLEDEN


In 't Groen Adriaan       Rue de Hannut 38          4219 Ambresin                         0477/530940  adriaan@aviatsinttruiden.be      

Sevens Christiane        Kerkstraat 60                  3400 Landen                            0494/854336  christiane@aviatsinttruiden.be

Meys Jozef                       Jufferstraat 17                3806 Velm                                 0493/133937  jozef@aviatsinttruiden.be 

Timmermans Jos


Kastanjelaan 2  3570 Alken


tel   :  +32 (0)11/313463

GSM:  +32 (0)495/203463

mail:  voorzitter@aviatsinttruiden.be

           jos@aviatsinttruiden.be

SECRETARIS                

Debock Hilda


L.van Pouckestraat 18  3800 Sint-Truiden


tel:  +32 (0)11/687889

GSM:  +32 (0)499/088076

mail:  secretariaat@aviatsinttruiden.be

           hilda@aviatsinttruiden.be